Holandia: Kolejna porcja kokainy w bananach, tym razem znaleźli ją pracownicy banku żywności

Archiwum '17

fot. Shutterstock

Podczas przygotowywania żywności do dalszej dystrybucji, pracownicy banku żywności w Huizen znaleźli w bananach kilogram kokainy. Owoce pochodziły ze zbiórki organizowanej przez lokalnego nadawcę NH.

Teraz śledczy badają skąd pochodziły banany, w których znaleziono kokainę. Funkcjonariusze podejrzewają, że owoce pochodziły z transportu, w którym w grudniu ubiegłego roku znaleziono 1800 kilogramów kokainy. Kontener pochodzący z Ameryki Południowej został przeszukany w porcie w Antwerpii.

Znalezione wtedy narkotyki skonfiskowano i aresztowano 8 osób, podejrzanych o przemyt, a banany przesłano do firmy w Medemblik. Według NH, policja musiała pominąć kilogram kokainy podczas sprawdzania towaru.


06.01.2017 MŚ Niedziela.NL

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Najnowsze komentarze
Najnowsze wiadomości
News image

Asfalt pęka i wybrzusza się na holenderskich drogach. Upały uszkadzają nawierzchnię

News image

Zabił byłą partnerkę psim łańcuchem i próbował upozorować samobójstwo. Sąd skazał go na 21 lat więzienia

News image

Defilada Weteranów i festiwal Defqon.1 odwołane z powodu upałów

News image

Prawie 40 stopni w Limburgii. Rekord upału z 2019 roku jednak nie padł

Najnowsze Ogłoszenia Wyróżnione


reklama a
Linki