Holandia, sport: Ale grupa! Kwestia awansu Feyenoordu wciąż otwarta

Klub z Rotterdamu zremisował w czwartkowym spotkaniu z norweskim Midtjylland 2-2. Rywalizacja w grupie F Ligi Europy jest niezwykle wyrównana.

Feyenoord miał przewagę własnego terenu, ale to goście zdobyli pierwszego gola. Jego autorem był w 16. minucie Emiliano Martinez. Jeszcze w pierwszej połowie gry wyrównał Quinten Timber.

W drugiej połowie po golu Dávida Hancko w 48. minucie to rotterdamczycy objęli prowadzenie. W 58. minucie wynik na 2-2 ustalił jednak Erik Sviatchenko.

Drugi mecz grupy A Ligi Europy pomiędzy Lazio a Sturmem Grazem również zakończył się remisem 2-2. Sytuacja w grupie F jest bardzo ciekawa i nietypowa, bo po czterech kolejkach wszystkie drużyny mają po pięć punktów na koncie. Kwestia awansu do fazy grupowej pozostaje więc otwarta.

W kolejnym spotkaniu tych rozgrywek Feyenoord zmierzy się na wyjeździe ze Sturmem Graz. Mecz odbędzie się w czwartek 27 października, początek o godz. 21:00.

14.10.2022 Niedziela.NL // fot. Shutterstock, Inc.