NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia
Autor Wiadomość
dawciorek 
Poczatkujacy

Wysłany: Pon Lis 12, 2012 9:05 pm   do przedmówcy

ja parę słów do przedmówcy odnośnie Cevy,
jak można pisać że się nie poleca Cevy, nie polecać to można EUPeople.
Ceva OOstrum "obsługiwana jest przez biura Tempo-Team i Olympia. Ludzie z tych biur pracują i nie narzekają, godzin było aż nadmiar bo i nocki zostały wprowadzone
a EUPeople ma tam parę osób, które są zwywane kiedy reszta, normalnie pracująca nie daje rady,

ewka8558
Poczatkujacy

Wysłany: Wto Lis 13, 2012 6:01 pm   

:036: ciągle te same firmy sie pojawiaja
OTTO
EU PEOPLE
SHERPA
WORK FORCE
AXEL
TEMPO_TEAM

na forum innych firm sie nie znajdzie tylko jedne i te same gdzie kazda ma po 10 stron opini ludzi, którzy zostali oszukani, mi sie wydaje ze najlepsze sa te firmy o której nie ma ani jednej opini na internercie bo jesli ktos jest zadowolony z firmy to nie rozsyła na świat jego nazwy żeby dla niego nie było miejsca, mnie sie wydaje za raczej brat siostrze załatwi robote w Holandi niz tutaj na forum ktoś poleci...
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez ewka8558 Wto Lis 13, 2012 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Gochna H 
MODERATOR

Pomogła: 207 razy
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 6:18 pm   

Przeniesione

kamil2180

Cytat:
Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia

Witam , zamierzam wraz z moja dziewczyna uzbierac pieniadze na ślub , w polsce jak wiadomo to łatwe nie jest, wiec z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje na temat uczciwych ofert pracy,pozdrawiam

DominiqueLV 
Poczatkujacy

Wysłany: Wto Lut 12, 2013 12:16 pm   

Osobiście pracowałem przez 2 agencje. E&A i Adecco.
W E&A pracowałem w chłodni albert Heijna w utrechcie/Nieuwegein. Sama praca w porządku, tak samo warunki mieszkaniowe na klasztorze w Tilburgu. Płaca zawsze na czas i zgodnie z tym co miało być. Robiłem tak maj-czerwiec 2010 i jedynym minusem byli koordynatorzy, którzy albo nie potrafili nic załatwić albo po prostu byli wredni. Nie wszyscy ale jednak. Ostatnie ponad półtorej roku pracowałem przez Adecco w magazynie firmy C1000 w Elst. Najlepsza praca jaką kiedykolwiek miałem. Ludzie w biurze pomocni i zawsze dało się załatwić wszystko. Atmosfera w pracy świetna, Teamliderzy do rany przyłóż. Szkoda tylko że w wyniku przekształceń jakie mają miejsce po zakupie C1000 przez Jumbo trzeba się zahaczyć na pół roku gdzie indziej ze względu na drastyczny spadek produkcji. Jeśli tylko bede mógł to będę chciał tam wrócić.

Pozdrawiam

Drasztuh
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Lut 13, 2013 7:49 am   

"DominiqueLV"

Masz na myśli adecco.pl, czy adecco.nl?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 13, 2013 5:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  

agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)

Pomogła: 25 razy
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 8:52 am   

Drasztuh napisał/a:
DominiqueLV napisał/a:
Osobiście pracowałem przez 2 agencje. E&A i Adecco.
W E&A pracowałem w chłodni albert Heijna w utrechcie/Nieuwegein. Sama praca w porządku, tak samo warunki mieszkaniowe na klasztorze w Tilburgu. Płaca zawsze na czas i zgodnie z tym co miało być. Robiłem tak maj-czerwiec 2010 i jedynym minusem byli koordynatorzy, którzy albo nie potrafili nic załatwić albo po prostu byli wredni. Nie wszyscy ale jednak. Ostatnie ponad półtorej roku pracowałem przez Adecco w magazynie firmy C1000 w Elst. Najlepsza praca jaką kiedykolwiek miałem. Ludzie w biurze pomocni i zawsze dało się załatwić wszystko. Atmosfera w pracy świetna, Teamliderzy do rany przyłóż. Szkoda tylko że w wyniku przekształceń jakie mają miejsce po zakupie C1000 przez Jumbo trzeba się zahaczyć na pół roku gdzie indziej ze względu na drastyczny spadek produkcji. Jeśli tylko bede mógł to będę chciał tam wrócić.

Pozdrawiam

Masz na myśli adecco.pl, czy adecco.nl?

Przecież adecco pl i nl to jedna i ta sama firma. W pl odbywa sie rekrutacja tak ,jak w przypadku innych biur. Spójrz na polską i holenderską stronę. Tam jest tot samo logo. :039:

Drasztuh
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Lut 13, 2013 9:54 am   

W Randstad.pl jest na pozór podobnie... aczkolwiek..
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 13, 2013 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz  

agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)

Pomogła: 25 razy
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 11:30 am   

Drasztuh napisał/a:
W Randstad.pl jest na pozór podobnie... aczkolwiek..

tzn. ??

amoniaczek_mb
Poczatkujacy

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 3:15 pm   

a znacie jakiegość holanderskiego pośrednika? takiego, który nie zabiera połowy pensji jak te polskie ;]

Beny.rac 
MODERATOR

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 6:52 pm   

Amoniaczek

Cytat:
a znacie jakiegość holanderskiego pośrednika? takiego, który nie zabiera połowy pensji jak te polskie ;]

Czy mozesz rozwinąć swoja wypowiedz bo w jestem pewny w 90% ze nie masz zielonego pojecia ile takie polskie biura zarabiaja obecnie na 1 godzinie pracy ( na czysto )

Jesli znasz jezyk to pojeździj i popytaj w okolicy ile placa Holendrzy dla pracownikow na kontraktach ( zerowych ) bez posrednikow ...

Dostaniesz 1450 brutto i oplac sobie chate , auto , paliwo itp

Ale z 2 strony co ja sie bede produkował ... :029:

Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 7:10 pm   

Na 0-godzinnych kontraktach na pewno, ile przerobisz tyle zarobisz. Na zwykłych rocznych lub stałych na pewno mniej niż 1400 € nie zarobisz, tyle masz minimum.

Zna ktoś pośrednictwa Ruimbaan i Timing z Goudy? O Timingu na forum czytałem, ale ciekaw jestem tego Ruimbaan, bo mają fajne oferty i chętni do współpracy.

adek20 
Poczatkujacy
adam

Wysłany: Śro Lut 20, 2013 6:37 pm   

Masz na myśli adecco.pl, czy adecco.nl?[/quote]

Przecież adecco pl i nl to jedna i ta sama firma. W pl odbywa sie rekrutacja tak ,jak w przypadku innych biur. Spójrz na polską i holenderską stronę. Tam jest tot samo logo. :039: [/quote]

Jedna i ta sama firma ale jednak nie (byłem osobiście w agencji adecco w Waalwijku i Bredzie to te dwie agencje nie mają nic wspólnego z adecco Polska, jedynie w Tilburgu dostałem numer dla polaków), to samo jest randstand w polsce też jest ale dla randstand w holandii rekrutuje agencja Pran, to samo ze start people, w nl nie mają żadnego kontaktu z pl.

junior1000 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Mar 06, 2013 9:51 pm   

witam popieram amoniaczka sam jestem teraz po kontrakcie zerowym mialem 10 na reke wiekszosc powie wow ale przy 170 godz to 1700 odjac chata 300 tj pokoj 100 ubezpieczenie i 50 dych paliwo o ile blisko sie mieszka to teraz przepraszam biora pracy i szukam pracy przez bioro

paulyna 
Poczatkujacy
paulyna

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 8:26 pm   

:083: Witam wszystkich , czy ktoś z was mógłby mi polecić jakieś biuro w NL , dwa lata temu pracowałam w Holandii ( znam język ) nie mam teraz kontaktu z znajomymi a zamierzam przyjechać do NL . Z góry dzięki proszę o wiadomości priv

ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 10:47 pm   

jak znasz jezyk nie powinnas miec problemu z wyszukaniem dobrych ofert w sieci, z ktorymi na ta chwile jest ciezko.

Odpowiedz do tematu