NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy dochodza wam listy do Polski/z Polski wjednej calosci???
Autor Wiadomość
annuszka 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 10:15 am   

Ja wysłałam list z Nl do Pl w poniedziałek wieczorem, a w środę (w tym samym tygodniu) był już na miejscu - cud ;)
A to co dostaję w Nl (przynajmniej do tej pory) jest bez zarzutu, szybko i w całości.

Anuszka
Ostatnio zmieniony przez annuszka Śro Lis 19, 2008 10:17 am, w całości zmieniany 1 raz  

Hamster 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
  Wysłany: Śro Lis 19, 2008 4:52 pm   

ja wyslalam w ten poniedzialek priorytetem list do pl i dzis juz byl na miejscu , ale niestety otwarty ...dziwne ,jeszcze nigdy mi sie tak nie zdazylo dobrze, ze kaski w nim nie poslalam ,list byl na urodziny... pozdrawiam :023:

angelika 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 9:00 am   

kiedys pracowalam przy segragacji poczty (sandd) i moge powiedziec, ze ludzie niezbyt ostroznie obchodza sie z listami. a jak akurat trafialy sie jakies male paczki, albo gazety z gratisami to ludzie normalnie rozrywali i brali sobie co lepsze. pracowalo tam tez kilku innych Polakow, brali co popadlo, magazyny, ksiazki-nic ze nie znali ani troszke holenderskiego. wracli do domu z pelnymi plecaki, a pozniej i tak wszystko wyladowalo w koszu.

Tymek 
Gaduła

Wysłany: Śro Gru 10, 2008 10:11 pm   

Wszystkie listy, wysłane na te święta, do polski przyszły otwarte i bez znaczków ;)
Uśmiałem się, bo co mogłem zrobić.

mandarynka00 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 12:10 am   

Witam.Wysylam co jakis czas kartki lub listy do Polski,pytalam adresatow czy wszystko bylo w porzadku,kazdy potwierdzil,nic sie z przesylkami nie stalo :) Wiec poki co jest ok!Pozdrawiam.

Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 11:49 am   

Ostatnio wysyłałam polecony z NL do Pl. Doszedł w koszmarnym stanie, koperta cala poarta, otwerana pewnie mnóstwo razy, był aż w takim stanie że przyszedł w takiej zapakowanej torbie foliowej. Koszmar.

cudna_lisse
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Sty 14, 2009 3:14 pm   

ja wyslalam w duzej kopercie (z tymi wypustkami powietrza) dla mamy bluzke i kartke swiateczna i nadal nic nie doszlo i pewnie nie dojdzie !! jakis ... - nie nazwe po imieniu - przywlaszczyl sobie prezent dla mojej mamy. Kurde jakbym dorwala takiego delikwenta, to nogi z ... bym wyrwala !! Do czego to dochodzi, ze czlowiek boi sie wyslac cokolwiek, bo nie ma pewnosci czy dojdzie !!

alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM

Pomogła: 29 razy
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 4:38 pm   

Niestety.Ja rowniez wyslalam kartki swiateczne -kolo 5 grudnia-pomyslalam sobie,ze lepiej wczesniej wyslac ,aby doszly na czas.
I kolejny raz doszly z opoznieniem i to jakim-7 stycznia .

majuga 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 5:14 pm   

moje doszly przedwczoraj...

Ewa P 

Pomogła: 14 razy
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 5:19 pm   

Jedyne co mogę polecić to wysyłkę priorytetem. Ja wysyłałam i dochodzi w przeciągu 4-5 dni roboczych. Ale jeśli ktoś chce wysłać poleconym, to nie można już priorytetem. Albo to albo to, niestety...

martaa84 
Gaduła
pozdrawiam marta

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 11:02 am   ?:)

witam,ja w piatek wysylalam priorytetem kartki na dzien babci i dziadka.we wtorek juz doszlu,czyli moim zdanie bardzo szybko.nieraz w polsce ida dluzej :)pozdrawiam

AnnaW 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:47 am   

Ja chcialam dodac, ze jak bylam w Polsce ww grudniu, wyslalam cos w kopercie babelkowej osobie ktora takze mieszkala w tym samym miescie, kilka ulic dalej. Niestety, koperta zostala dostarczona cala rozwalona i podarta jakby co namnjej z Chin byla wyslana....

majuga 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:44 pm   

bingo! Rodzice dostali dzis pocztowke bozonarodzeniowa :-)

karola82_82 
Poczatkujacy

Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 1:22 pm   

Ja wysylałałam chba ze 6 razy (w tym 2 koperty ze zdjeciami,grube ) i podochodziły :038: Ale w jakim stanie ? po przeczytaniu waszych tekstów musze zapytac odbiorcow ,bo nie zastanawiałam sie nad tym :? :? :?

jacek76 
Gaduła

Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 3:00 pm   

a ja odwrotnie-od 3 miesiecy czekam na priorytet z Polski i niema:(ale mam nadzieje ze w 2075r pokaza moj zagubiony list w Teleexpresie odnaleziony w Gwadelupie:):)wiec przynajmniej zaistnieje medialnie na chwile:)

Odpowiedz do tematu