NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy dochodza wam listy do Polski/z Polski wjednej calosci???
Autor Wiadomość
dora22
Poczatkujacy

Wysłany: Pon Lut 04, 2008 12:38 pm   

A mnie przyszedł zwrot do PL bo nie zdążyłam priorytetu odebrać w NL (szedł ponad 2 tygodnie) i jak zjawiłam się na Poczcie to Pani komentowała zawartość paczki. Zastanawiałam się skąd wie ale jak przyrzałam się kopercie to faktycznie ktoś otwierał kopertę i zamknął ją żeby skapy nie było.

road49
Gaduła

Wysłany: Pon Lut 04, 2008 8:30 pm   

Praca holenderskiej poczty jest skandaliczna (TNT to,to sie nazywa zreszta, skrot od...materialu wybuchowego).Dwa razy zdarzylo mie sie, ze przesylke odeslano do Polski, bo jej jakoby nie odebralem ( nie zawiadomiono mnie), raz po dwoch tygodniach sam odebralem, dopytujac sie na poczcie czy jest.Przez kilka miesiecy listy roznosila marokanka nie znajaca alfabetu lacinskiego wrzucajaca listy byle gdzie ( ustawiczne noszenie listow sasiadom i vice versa).Skargi nie pomogly ( pocztowiec mi zreszta wyjasnil dlaczego). Chamstwo i glupota.

Gochna H 
MODERATOR

Pomogła: 207 razy
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 9:05 pm   

Mieszkajac w Polsce nie mialam nigdy wiekszych problemow z otrzymywaniem poczty ale wiem ze z czasem cos tam sie chyba popierdzielilo bo rodzince w Polsce zdarza sie narzekac ...na to ze list otwarty, czy kartka pogieta... no ale to chyba nic az tak wielkiego....tu tez nie napotkalam zadnych problemow ....nie moge powiedziec by cokolwiek sie dzialo poczta dziala normalnie.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lut 04, 2008 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Coccolinco 
Super gaduła

Wysłany: Wto Lut 05, 2008 12:28 am   

Wysłałem na święta kartkę z kasiorą w środku i doszła otwarta koperta z samą kartką... na szczęście były to pieniądze w formie czekoladek :D

rybska 
Poczatkujacy
rybska

Wysłany: Czw Lut 14, 2008 10:34 pm   

Niestety nie mam zaufania do polskiej poczty, po jednym malym incydencie, kiedy to nie dotarl do mnie prezencik wyslany w twardej, kartonowej kopercie. Prezent wprawdzie byl wyslany ze Szwajcarii, ale zle rzeczy to dzieja sie juz po polskiej granicy. Nauka plynie z tego taka, aby wysylac wszystkie wazne przesylki za potwierdzeniem nadania - wtedy nic nie powinno zaginac. W ten sposob wysylalam z Polski do Holandii drobiazgi (leki, sluchawki do odtwarzacza mp3 itp) i zawsze docieralo.

Yto 
Poczatkujacy

Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:27 pm   

Witam, przez ostatnie 3 miesiące pracowałem w Dordrechcie w TNT. Była to sortownia paczek do małych do na prawdę sporych. Nikt nie zwracał tam uwagi na napisy: breakbar, glass itp. Wszyscy rzucali paczkami, większe kładzione do kontenerów na mniejsze gniotły je. Wiele razy zdarzyło się, że paczki sie rozwalały często np z winem czy też innymi płynami. Ja bym w każdym razie nic przez TNT nie wysłał.

koroner 
Nieśmiały użytkownik
koroner

Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 10:09 pm   

Ja wysyłam do PLU wszystko przez DHL>troche kosztuje ale 100% gwarancji ze dojdzie w całosci.pzdr

Lorina 
Poczatkujacy

Wysłany: Pon Paź 06, 2008 9:05 am   

Wysłałam list priorytetowy z Polski i doszedł w całości i to po 3-dniach dacie wiarę. Szok. :-)

LeGolas 
Super gaduła

Wysłany: Pon Paź 06, 2008 9:26 am   

Ja wysłąlem priorytetem miesiac temu i do dzis ani widu ani słychu. :072: :072: :072:

Kurt Cobain

lanya 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 12:41 pm   

ja zamawialam ostatnio paczke z Polski. W poniedzialek dostalam informacje ze paczka zostala wyslana i powinna dojsc w ciagu 7-21 dni. W czwartek tego samego tygodnia paczka byla juz u mnie w domu ;) Opakowanie lekko uszkodzone (naddarta koperta), zawartosc nienaruszona :)

marpie7
Nieśmiały użytkownik

Wysłany: Pon Paź 06, 2008 8:28 pm   

z PL do Nl jak narazie bez zadnych problemów priorytet idzie ok. 3 dni, zatomiast z Nl do Pl juz cos nie funguje list zwkły szedł 2 tygodnie :119: cud ze wogole doszedł :039: (chyba ktoś szedł z buta z tym listem do PL) :081:
Ostatnio zmieniony przez marpie7 Pon Paź 06, 2008 8:31 pm, w całości zmieniany 2 razy  

anna12 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Paź 15, 2008 3:02 pm   

mieszkam w Polsce priorytet do Holandii idzie nie dłużej jak 3 dni

Oriana 
Poczatkujacy

Wysłany: Czw Paź 16, 2008 12:20 pm   

Potwierdzam - cuda, cudenka sie w Poczcie Polskiej dzieja :043:

Moja mama dostala ostatnio zaproszenie na slub. Niby nic niezwyklego. Tyle ze koperta miala odciete (cholera! skalpelem chirurgicznym chyba!!!) boki - nie wiem jak to wytlumaczyc: nie byla rozerwana, tylko ktos odcial jej prawy i lewy bok. Pewnie z zalozeniem, ze skoro list z Niemiec, to na pewno pieniadze w srodku....

I tak sobie mysle - jaki oni tam osprzet maja! Zwyklymi nozyczkami nie da sie tego zrobic! :082:

PapaSmerf82 
Nieśmiały użytkownik
Szukam Smerfetki:)

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 11:35 pm   

Jak ja to czytam to smiac mi sie chce :)Wszystko zwalacie na Poczte Polska a nie wiecie co sie dzieje w TNT:)
Ja tam aktualnie pracuje przy segregowaniu paczek
I szczerze to wole zaplacic jakiemus przewoznikowi 20 euro i mam paczke za 12 godzin w polsce najwazniejsze ze cala i pod sam dom przywieziona
W skrocie powiem tak ostatnio segregowalismy z kumplem palete lcd brawia :)na zasadzie rzutu takim lcd-kiem do kosza Wiec pomylscie co jeszcze sie tam dzieje:)
Pozdrawiam

m4rcin 
MODERATOR

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 2:15 am   

Do mnie ostanio koperta z pracy przyjechala w 3 czesciach - chyba zaciela sie w maszynie sortujacej...
Wszystko ladnei zafoliowane przez TNT i karteczka z przeprosinami.
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Śro Lis 19, 2008 2:16 am, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu