NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Radca prawny.
Autor Wiadomość
chris9922
Poczatkujacy

Wysłany: Pon Maj 18, 2020 1:11 pm   Radca prawny.

Witam.
Potrzebuję namiary na dobrego radcę prawnego, który pomoże mi z nieuczciwym pracodawcą, który nie wypłacił mi wynagrodzenia.
Na Google, jest multum ogłoszeń kancelarii/prawników, lecz nie każdy nr odpowiadał, a gdy ktoś odebrał, to okazywało się, że nie zajmują się takimi drobiazgami, bądź obsługują duże firmy.

Proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję.

baileys 
MODERATOR
baileys

Pomogła: 83 razy
Wysłany: Wto Maj 19, 2020 8:21 am   

chris9922, wpisz w google " arbeidsrecht advocaat " i dodaj miejscowosc w ktorej szukasz a znajdziesz adwokatow od spraw pracy

przemekm26 
Gaduła
GD

Wysłany: Nie Cze 20, 2021 2:18 pm   Staly kontkrakt,zwolnienie, negatywne opinie w systemie

Wyszukalo mi pewnego adwokata z tej miejscowosci! A to ze niby mam dac jemu zarobic?
Jesli nie zgodzilem sie na czynnosc nie zgodna z BHP zasadami a dokladniej na wykonanie elementu ponadgabaryty-do tego pozniej odmowilem wykonnia czynnosci nie zgodnej z funcja na umowie-kazano mi sprzatac hale jak jakiemus niewolnikowi. Nie jestem pierwszym pracownikiem ktorego urzadzono w tej firmie w ten sposob.Ponoc pracodawca ten kiedys zwolnil wszystkich pracownikow-jednego zostawil. a pozniej kazdy zwalniany pomimo ze fachowcy najwieksi - z poziomu relacji-szef czyzby udawal twojego najlepszego kumpla -wiec po dzentelmensku nie wypada z nim tulac sie po adwokatach.Najnowsza medoda zazadzania kadra.do tego marketingowo dobrze wyglada.Dodam ze poprzedni jego najlepszy kumpel zwalniany z tej firmy-szepnal mi na ucho-"chef ist nich gut"
Ale mniemam ze tzw. "wsiekle psy" czesto interpretujace prawo na swoj sposob albo sa od zajmowania sie sprawami typu handel niewolnikami,umysly przyzwyczjone do traktowania spraw w sposob odmienny od normalnej policji.A pozniej aby udowodnic ze maja racjje powoduja podobne sytuacje w innych firmach,ekspetymentujac jak zachowa sie uw pracownik w podobnej sytuacji w innej firmie-celowo lamiac jego prawa i uprzykrzajac tak ze zyc sie ode chciewa. Bo czeto sa to prawa oczywiste nie wymaga to zadnej wyryfikacji! Albo zwyczajnie jak zawsze chcacy zarobic na lapowkah od bagatych pracodawcow-szykaja tylko sprawy aby wydoic od pracodawcy troche latwej gotowki.
Po pierwsze wydaje sie mi ze powinni oni o zwolnieniu dyscyplinarnym poinformowac pracownika, po drugie jesli jakis durny powyzszy wsiekly pies chce udowodnic jakies racje uprzykszajac i lamiac prawa obywatela Uni Eropejskiej to on powinien byc scigany albo zwonu wrocic do Afryki. Po co wogole wtraca sie w sprawy pomiedzy pracownikiem a pracodawca po zwolnieniu? Gdzie obecnie sa czesto relacji dzentelmenskie i nie potrzeba w wielu firmach not upokarzajacych godnosc ludzka-bo czasami po takiej nocie czujesz sie jakbys byl niewolnikiem ,ktoremu ktos przypina wytatuuje numer na przedramieniu jak w hitlerowskich obozach koncentracyjnych typu Auschwitz !
Nie potrzeba tez ingerencji jakiegos panswowego urzedka czy detektywa stojacego na pilnowaniu stabilnosci w takich firmach. Bardzie przydaloby sie aby celowo ktos ni odnotowywal jakis negatywow najwiekszym specom tylko dlatego ze wymyslil taki sytem zaznaczania potrzebny raczej juz w coraz mniejszym kregu firm. Wydawaloby sie ze sytem ma sluzyc utrzymaniau stabilnych stanowisk pracy a tym czasem sluzy pracodawcom w celach marketingowych-
Minelo 5 lat od zwolnienia wiec nikt nie ponosi juz odpowiedzialnosci przed tymi wsieklymi psami udowodniajacymi swoje racje i potrzebe stosowania hitlerowskiego naznaczenia na ramieniu broniacego.Albo po prostu pracodawce przed mozliwoscia pracy najlepszych fachowcow dla innych firm! Poza tym chcetnie ,chcialbym na 1005 byc pewny ktora z fim taka note przyczepila bo nikt nie informowal mnie ze zwalnia mnie tytulem nie wykonania polecenia niezgodnego z zasadami bezpieczenstwa pracy! Tylka najprawdopodobnie ktos podaje negatywna note poza moja wiedza,bez mojej zgody i nigdy mnie nie poinformowana ze zwalnia sie mnie z nagatywem przypisanym do bsn? Co to wogole ma byc? To bylo celowe dzialnie za ktore to nie ja powinienem poniesc konsekfencje-grzecznie poprostu nie klocilem sie ,po dzentelensku odeszlem z firmy a jacyc kolesie lamia moje prawa pozniej tylko dlatego ze nie wrzeszczalem przy zwolnieniu? Chore wciekle psy -nalezy je jak najszybciej zaszczepi wyleczyc albo wyslac na utylizacje i cmentarz jesli biora lapowki badz wymuszaja od pracowdawcow oplaty lub inne korzysci typu zatrudniaj naszego!

[ Dodano: Nie Cze 20, 2021 2:35 pm ]
I czemu ja musialem na wlasna reke wywiedzies na sie na wlasna reke ze cos jest nie halo w tym systemie. Czemu zabaklo jakiegos funcjonariusza majacgo wyczucie w takich sprawach i mogacego zatrzymac durnote prowadzenia takich postepowan w stosunku obywatela UE. postepowan nie zgodnych z karta praw? Powtarzam czemu ja sam musialem ,gdzie policjant byl od tego stojacy na stazy slusznosci?

[ Dodano: Nie Cze 20, 2021 2:39 pm ]
Takze przprosin nie trzeba pomimo ze 6 lat zycia skreslono mi,ale wyczyszczenie wszelkich nieprawidloswosci i opini o mnie wydaje sie byloby jak najbardziej na miejscu! Dodam ze nie posiadam juz ubezpieczenia na wypadek zwalniania z pracy,badz na wypadek utraty zrodla dochodu zapewniajacego automatyczna ochrone praw pracownika badz dochudu-zrezygnowalem nie majac swiadomosci jak to dziala.

[ Dodano: Nie Cze 20, 2021 2:45 pm ]
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia czy ten adwokat od pracy przypadkiem nie czepie dochodu z tytulu skaldek pobieranych automatycznie z kont pracowniczych? I czy byloby mozliwe aby taki odwokat spowodowal sytuacje pomagajaca przyspieszajaca zwolnienie pracownika np. manipulajac zleceniemi dla firm. A raczej to juz dalece wybiegajaca insynuacja.

[ Dodano: Nie Cze 20, 2021 3:10 pm ]
powinni sie zajmowac durnota obecnego spoleczenstwa-ktore wymusza na innych obywatelech zycie w dyskomforcie swoich racji,potrzeb,wychowania badz upodobac. Obecnie mylone czesto jest upodobania z rasizmem ...albo inaczej tolerancja rasowa i metody jej eliminowania-wrzucanie obywatela w towarzystwo na ktorego temat wypowiadal sie ze "nie lubi" pomylono z przeniosiono na inne aspekty zycia i dzis czesto wrzuca sie ludzi nie ubiacych takich badz innych zachowan w towarzystwo ludzi dla ktorych pewne zachowania sa norma. Tak nie pownno byc -kazdy ma prawo i swoj charkater ktorey nie potrzeba zmienia w ten sposob tylko dla tego ze ktos wyrazil soj poglad ze czegos nie ludzi-dziecinada powodujaca dsykomfort zycia w kraju ktory dozy badz slynie z jakosci zycia obywateli. W tym aspekcie nie spotkalem adokatow-albo suzby ktore zapobiegaly by tego typu durnocie gdzie jeden czesto za flaszke wodki powoduje drugiemu obywatelowi EU dykomfor zycia celowo naruszajac jego strafe komfortu na zlecenie. Albo flaszka wodki niszczy cisze nocna powodujac nie wykonania prawidlowe zlecenia myslac ze w ten sposob ktos ponownie cos zamowi a ten ktos powie ze to jego zasluga ze w sytemie pojawilo sie dodatkowe zlecenie!! Chorzy to ludzie-najbardziej uprzykszajacy zycie drugiemu-zniszczone zycie tyle tak bo ktos dostal flaszke wodki i liczyl ze cos nie wyjdzie!! Czemu ja za to odpowiadam-a nie ta druga osoba naruszajaca owe prawa?
Ostatnio zmieniony przez przemekm26 Nie Cze 20, 2021 3:15 pm, w całości zmieniany 7 razy  

Odpowiedz do tematu