NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto planuje powrót do PL?
Autor Wiadomość
Hera 
MODERATOR

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob Lip 11, 2020 9:59 pm   Re: Witam

ksiaz29 napisał/a:
Ja chciabtm wyuecac do Holandii na dluzej. Wic proponowalbm zamiane na jakis czas mieszkania .W hwili obecnej mieszkam w Warszawie przy pl SZembeka Niedaleko PKP iramwaku i linii autobuwowych, bezplatne miejsca parkowe.

Pripokuje zamiane mieszkania ( z zamendowaniem) szczgoly jak doplata z mojej strony do uzgodnienia(dla osob ccacyc powrocic do Polski lub pooeszkac z pol roku na prpbe szukqajqac w tym czaasie mieszkania i pracy)

Polska języka trudna być....
Jutro będzie lepszy dzień

przemekm26 
Gaduła
GD

Wysłany: Śro Paź 14, 2020 4:30 pm   Smierdzi komunizmem w Polsce i nie tylko

Mam coraz wieksze wrazenie ze w Polsce do wladzy dopadly sie sluzby ktore mszcza sie za obalenie komunizmu.Siegaja nawet tych zagranica. Czesc sluzb ktore stanely mi na drodze sa nasycone ideologogiami o wartosciach i mysleniu ograniczajacym swobody ludzi. Po nazwiskach atakuja chyba. Najpierw sobie cos ubzduraja potem pisza durna ustawe aby karac swoich przeciwnikow albo po to tylko karza bo nie bylo jasnego przepisu,ustawy precyzjnie okreslajace kogo i za co posylac do wiezien.Brakuje madrze interpretujacych ludzi,rozrozrozniajacych dobre i zle i zadne durne ustawy nie sa potrzebne wystarczy jesli znajdzie sie ktos madry! Od rzadzenia i wprowadzenia sa politycy a nie podszywajace sie za nich zwykle sluzby! A w Polsce sluzby zwykle sobie nawet ustawy napisaly lamiac prawa czlowieka przy okazjiwiec moze teraz stad stanem wyjatkowym probuja sie wybronic swoje dzialania wstosunku do wolnych ludzi! Wydalic powinny takich ze sluzby natychmiast za samo podejrzenia i oczernianie w oczach pracowdawcow najucziwszego obywatela poslali by do wiezienia tylko dlatego...az brak slow. Broncie madrych politykow i ludzi ktorzy naprawde cos madrego zrobili badz moga zrobic.Broncie przed motlochem zombiakow powielajacych dzialania durniow!

Odpowiedz do tematu