NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Atopowe Zapalenie Skory
Autor Wiadomość
megi84 
Poczatkujacy

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 11:17 pm   Atopowe Zapalenie Skory

Witam ma ktos jakies namiary na sklepy gdzie moge kupic , zywnosc bez bialka i glutenu ???
Ostatnio zmieniony przez megi84 Pon Cze 20, 2011 11:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Gochna H 
MODERATOR

Pomogła: 197 razy
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 12:29 am   

megi84,

zerknij

http://forum.niedziela.nl...bbeaddcfe1a78e5

szeda 
Gadu?a nad gadu?ami :-)

Pomogła: 12 razy
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:45 am   

dzieki za wyciagniecie tematu, tylko jakos nie mozna sie do niego dopisac, (czyzby sie watek zarchiwizowal?) wraca mnie na strone glowna, a chetnie bym wymienila pare zdan, bo problem rowniez mnie dotyczy i mojego dziecka
megi84 skad jestescie? w Eko Plaza w Hadze maja cale dwie dlugie polki i wybor jest dosyc spory, sprawdz Eko Plaza markety w innych miastach moze jest jakis blisko Ciebie

http://www.glutenvrij-lepoole.nl/winkels/ to sklep internetowy, ale w adresach maja wykaz sklepow ktore sprzedaja tylko maki z Twello, w kazdym reformhuis powinnas kupic cos bezglutenowego
w AH i C1000 kilka produktow tez znajdziesz, np. mix na chleb, pieczywo paczkowane, slodycze, w AH (XL) widzialam tez chleb mrozony
Ostatnio zmieniony przez szeda Wto Cze 21, 2011 9:58 am, w całości zmieniany 2 razy  

Duuvelke 
MODERATOR

Pomogła: 57 razy
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 3:32 pm   

teraz powinno dzialac... i mozesz dopisac post...

http://www.niedziela.nl/f...?t=1264&start=0

szeda 

Wysłany: Wto Cze 21, 2011 4:44 pm   

dzieki dzieki :)

megi84 
Poczatkujacy

Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:02 pm   

Szeda jestem z Den Haag .Moje dziecko ma AzS . Niedawno wrocilam z polski i dermatolog zalecil wlasnie taka diete, a w sklepach polskich nie znalazlam.

[ Dodano: Wto Cze 21, 2011 9:06 pm ]
a gdzie ta EKO Plaza sie znajduje ???

Assa 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:59 pm   

Eco Plaza jest w centrum przy jednaj z głównych ulic Grote Markstraat, obok Zary, C&A , od ulicy zjeżdża się schodami na dół. Duży wybór żywności bezglutenowej oraz nie zawierającej laktozy :)

megi84 
Poczatkujacy

Wysłany: Wto Cze 21, 2011 10:19 pm   

DZIEKI WIELKIE :)

szeda 

Wysłany: Wto Cze 21, 2011 10:30 pm   

napisz na priv do mnie jak chcesz pogadac o chorobie itp., o tym co najblizej (z ktorej czesci miasta jestes?)
bylas tutaj na diagnozie? pojdz do domowego, mozesz wziasc wyniki z Polski i poprosic o skierowanie do pediatry, dalej pokieruja cie na badania - diagnoza holenderska jest Ci potrzebna jesli chcesz uzyskac odpis od podatku (ok. 1300E)
my tez mamy tylko diagnoze polska, czekamy tu na wizyte

btw. sklepow ja korzystam jeszcze z Reformhuis Zonnepoort na L. van Meerdevoort, i van Leeuwen na Loosduinse Hoofdstraat (te mam najblizej)

Reklama ReklamaReklama
Assa 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 10:39 pm   

szeda napisał/a:
napisz na priv do mnie jak chcesz pogadac o chorobie itp., o tym co najblizej (z ktorej czesci miasta jestes?)
bylas tutaj na diagnozie? pojdz do domowego, mozesz wziasc wyniki z Polski i poprosic o skierowanie do pediatry, dalej pokieruja cie na badania - diagnoza holenderska jest Ci potrzebna jesli chcesz uzyskac odpis od podatku (ok. 1300E)
my tez mamy tylko diagnoze polska, czekamy tu na wizyte

btw. sklepow ja korzystam jeszcze z Reformhuis Zonnepoort na L. van Meerdevoort, i van Leeuwen na Loosduinse Hoofdstraat (te mam najblizej)

Szeda a ten odpis od podatku to można uzyskać w przypadku jakiej daignozy?Mój synek ma alergię na białko mleka krowiego oraz jajka, korzystaliśmy tu w Holandii z pomocy dietetyczki, mały miał refundowane specjalne mleko. Obecnie w jego diecie są głównie produkty sojowe. Czy w takim przypadku mogę coś sobie z podatku odliczyć? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

szeda 

Wysłany: Wto Cze 21, 2011 11:10 pm   

ja mam na mysli diagnoze w kierunku celiakii - czyli gastroskopie jeslita; nie wiem jakie badania sa wymagane przy waszej nietolerancji, ale wydaje mi sie ze mozesz pojsc do dietetyczki i zapytac czy tez sie kwalifikuje, bo to zdaje sie dietetyk wystawia taka diagnoze potrzebna do odpisu - jak napisalam to dla mnie swiezy temat o wszystko powoli ogarniam

Odpowiedz do tematu