NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
Doriss 
Poczatkujacy
Doriss

Wysłany: Sob Paź 04, 2008 9:27 pm   Re: praca

ela554 napisał/a:
Po odliczeniu wszystkich opłat ila zostaje miesięcznie i w jakim sektorze można najwięcej zarobić??

Słuchaj , od tego ile zarobisz zależy jaką ofertę pracy dostaniesz , dzwoń i pytaj ...

spec1234 
Poczatkujacy

Wysłany: Wto Paź 07, 2008 7:14 pm   

witam, ja pracowałem w salvesenie od maja do sierpnia na zarobki narzekać nie moge bo wypłaty nawet jak pracy nie było to były powyzej 200E ale co do pracowników to moge powiedziec tyle, koordynator który dziennie jeździł na salvesen "przemek" >>>cenzura<<< jak robiłes zamiast 210Coli na godzine 200 to juz sie rzucał i było jeszcze kilka aparatów w biurze ale w biurze ogólnie panowała miła atmosfera dobrze wspominam Jorga :) spoko koles (holender) i Jacka z nim to można było wszystko załatwic, a co do szefostwa na samym salvesenie to nie moge powiedzieć bo 90% przełożonych było wporzadku na czele z Wojtkiem który pilnował nas zebyśmy dobrze pracowali :P ale zdarzali sie tacy którzy jak normy nie zrobiłes (nawet jesli brakowało te 15-20coli) to po 2 godzinach jechałes do domu. Z wypłatami nie było najmniejszych problemów zawsze na czas tak samo z wakacyjnym, ogólnie gdyby nie koordynator to firma jest naprawde godna polecenia.
Dla niewtajemniczonych 1cola = 1 produkt np zgrzewka lodów.

agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)

Pomogła: 25 razy
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 4:09 pm   

spec1234 wszędzie są ludzie i ludziska, ale generalnie firma E&A jest godna polecenia :038:

Doriss 
Poczatkujacy
Doriss

Wysłany: Śro Paź 15, 2008 5:44 pm   

Zgadzam się , ja również uważam że firma jest godna polecenia.Pozdrawiam

adamlubliniec 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 1:23 pm   

witka :031: wybieram sie w poniedzialek do holandii (24.11.08) do pracy w magazynie przy zbieraniu zamowien za pomoca sluchawek i wozka. mam pytanie... znam jezyk angielski bardzo, ale to bardzo srednio, w zwiazku z powyzszym chcialbym sie dowiedziec czy sobie poradze? jak ta praca mniej wiecej wyglada? moze mi ktos odpowiedziec, bede wdzieczny. pozdrawiam

amstel 
Nieśmiały użytkownik

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 1:34 pm   

adamlubliniec napisał/a:
witka :031: wybieram sie w poniedzialek do holandii (24.11.08) do pracy w magazynie przy zbieraniu zamowien za pomoca sluchawek i wozka. mam pytanie... znam jezyk angielski bardzo, ale to bardzo srednio, w zwiazku z powyzszym chcialbym sie dowiedziec czy sobie poradze? jak ta praca mniej wiecej wyglada? moze mi ktos odpowiedziec, bede wdzieczny. pozdrawiam
... To zalezy w jakim magazynie jesli chodzi o Jumbo to bardzo ciezko jest sa normy ktore trzeba wykonac i nadzwigac sie wiec jezykiem za bardzo sie nie przejmuj jezykiem a tym ze bedziesz tyral jak wol :) pozdrawiam

puchatkowa 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 1:35 pm   

Z tego co wiem to powiesz ze chcesz zestaw z jezykiem polskim i nie bedzie problemu, wiec nie przejmuj sie o jezyk a jak praca wyglada juz ktos opisal na forum poszukaj troche to sie dowiesz

amstel 
Nieśmiały użytkownik

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 1:44 pm   Re: praca przez e&a w Zwolle

normango85 napisał/a:
Witam wszystkich zainteresowanych podjciem pracy przez firm e&a....

Jezeli chodzi o prace w Zwolle to mozna ja jak najbardziej polecic;ja pracowalem przez 3 tyg na cieplej hali wiec w kriociutkich spodeneczkach jezdzilem sobie i zbieralem zamowienia :) ... ale od najblizszej srody trzeba bedzie sie ubrac bo zostalem wyznaczony na szkolenie na zimniejszych halach... pracujac w Zwolle mieszka sie w oddalonej ok .20 km miejscowosci Ommen (dosyc krucho jak widac wyglada tu sprawa z dostepem do neta :( ) mieszka sie w bungalow
Kod:
http://www.bungalows.nl/bungalows/Nederland/Ommen/Bungalowpark_Het_Reggehuus
na tydzien oplata wynosi 50 euro,a mieszka sie w domkach piecio- , szescio- ub dziesiecio-osobowych.teren wokolo osrodka jest zalesiony wiec jest naprawde spokojnie (pomijajac weekendowe imprezki u sasiadow z bungalow)... pracuje sie zazwyczaj po 6 dni w tygodniu ale nie wszyscy tak maja wiec w tygodniu maja do dyspozycji dzien wolny, wszystkie niedziele sa wolne ; jezeli chodzi o wyplaty to sa zawsze an czas i zazwyczaj wszystko jaest poprawnie policzone... jesli potrzebujecie jeszcze jakiegos info to piszczie .

Pozdrawiam z Ommen :)
Ladnie napisame !!!! ,,na zimniejszych halach..,, zapomniales dodac ze sa tochlodnie ok -30 nie swiruj tylko pisz prawde i ludzi nie sciemniaj!!!!

agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 3:09 pm   Re: praca przez e&a w Zwolle

amstel napisał/a:
normango85 napisał/a:

Jezeli chodzi o prace w Zwolle to mozna ja jak najbardziej polecic;ja pracowalem przez 3 tyg na cieplej hali wiec w kriociutkich spodeneczkach jezdzilem sobie i zbieralem zamowienia :) ... ale od najblizszej srody trzeba bedzie sie ubrac bo zostalem wyznaczony na szkolenie na zimniejszych halach... pracujac w Zwolle mieszka sie w oddalonej ok .20 km miejscowosci Ommen (dosyc krucho jak widac wyglada tu sprawa z dostepem do neta :( ) mieszka sie w bungalow
Kod:
na tydzien oplata wynosi 50 euro,a mieszka sie w domkach piecio- , szescio- ub dziesiecio-osobowych.teren wokolo osrodka jest zalesiony wiec jest naprawde spokojnie (pomijajac weekendowe imprezki u sasiadow z bungalow)... pracuje sie zazwyczaj po 6 dni w tygodniu ale nie wszyscy tak maja wiec w tygodniu maja do dyspozycji dzien wolny, wszystkie niedziele sa wolne ; jezeli chodzi o wyplaty to sa zawsze an czas i zazwyczaj wszystko jaest poprawnie policzone... jesli potrzebujecie jeszcze jakiegos info to piszczie .

Ladnie napisame !!!! ,,na zimniejszych halach..,, zapomniales dodac ze sa tochlodnie ok -30 nie swiruj tylko pisz prawde i ludzi nie sciemniaj!!!!

amstel nie wiem skąd masz takie informacje, ale na zimnych halach w Zwolle jest ok 0 stopni,a nie jak napisałeś 30 :119: Pracuję od ponad roku w Zwolle, więc napisz skąd takie informacje ?? :026:

adamlubliniec 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 5:01 pm   

w magazynie albert... (cos tam, cos tam). to mowicie zeby sie jezykiem nie przejmowac, tak? no spoko! wyjsciowa stawka 6,25. praca na 3 zmiany (1-6,25 | 2-7,81 | 3-9,37). zastanawia mnie tylko te ubezpieczenie... czy to nie jest czasem pic na wode fotomontaz? mieszkania mam nadzieje, ze tez beda wporzo, wszystko byle nie bungalo!

amstel 
Nieśmiały użytkownik

Wysłany: Śro Lis 19, 2008 5:12 pm   Re: praca przez e&a w Zwolle

agastepa13 napisał/a:
amstel napisał/a:
normango85 napisał/a:

Kod:

amstel nie wiem skąd masz takie informacje, ale na zimnych halach w Zwolle jest ok 0 stopni,a nie jak napisałeś 30 :119: Pracuję od ponad roku w Zwolle, więc napisz skąd takie informacje ?? :026:
jak tak to ok ale i tak zimno ciekawe czy maci szkodliwe placone ..... jak Ci bedzie mocno zimno przyjedz do mnie to Cie ogrzeje :)

agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)

Wysłany: Sob Lis 22, 2008 4:42 pm   

amstel dziękuję, ale nie skorzystam :043:

adamlubliniec 
Poczatkujacy

Wysłany: Nie Lis 23, 2008 3:19 pm   

wiek ktos gdzie jest plywalnia w dobrodzieniu??? jaka to ulica? wlasnie obok plywalni jest przystanek z ktorego bedziemy jechac do holandii. wie ktos? bede wdzieczny za pomoc.

m4rcin 
MODERATOR

Wysłany: Nie Lis 23, 2008 3:28 pm   

google.pl + dobrodzień basen = http://www.zumi.pl/229822...zien,firma.html

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24

adamlubliniec 
Poczatkujacy

Wysłany: Nie Lis 23, 2008 3:50 pm   

wiem, wiem. tez znalazlem na zumi. tylko ja chcialem sie upewnic od jakiejs osoby ktora wlasnie z tamtad jechala, ze to jest to. ale mimo wszystko dzieki.

Odpowiedz do tematu