NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
firma verbeek
Autor Wiadomość
szakal624 
Poczatkujacy
fack verbeek

Wysłany: Śro Lut 04, 2009 11:28 pm   firma verbeek

Obecnie pracjue w verbeeku oszukuja ludzi i nie szanuja nakladaja kary ktore sa bezprawne bo nawet w rumuni maja prawa a w tej firmie sie nie ma jezeliskatrolowali ten verbeek zapytasz sie o co kolwiek w swojej sprawie to odpowiedz jest krotka jak panu pani nie pasuje to prosze jechac do polski ciekawi mnie czy jest to legalne aby biuro nakladalo kary pieniezne za to ze sie przekroszy na pretkosc autem?? Sa to kary nawet do 100 euro?? Wydaje mi sie ze od tego jest policja????? Moze ktos zna jakies biuro gdzie moge zadzwonic aby skatrolowali ten verbeek pracuje czasami w nadgodzinach a mam placone normalnie chyba to jakis przekret

Edit posta z caps-locka - nie piszemy z capslockiem
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Czw Lut 05, 2009 12:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  

m4rcin 
MODERATOR

Wysłany: Czw Lut 05, 2009 12:30 pm   

W zasadzie post nadawal sie do kosza za brak logiki w zdaniach, pisanie wielka litera ale zostaje jako ostrzezenie dla innych.

Co do kar za przekroczneie predkosci - prawdopodobnie firma dostala mandat z fotoradaru i potracila jego koszty z wyplaty osoby ktora prowadzila. Mandat dostaje sie poczta z formularzem accept giro.
Nalezy pamietac, ze w Holandii jest fuuulllll fotoradarow - moja kolezanka w 4 dni robocze zebrala prawie €400 mandatow na dojazdach do biura

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24

darkis 
Super gadu?a

Wysłany: Czw Lut 05, 2009 12:44 pm   

Tak a mandaty przychodza po okolo 1-2 miesiacach do firmy...
Sam wiem bo jak skonczylem prace to firma zarezerwowala sobie z mojej ostatniej wyplaty 100 eur tytulem, jak przyjdzie mandant...
Po 3 miesiacach jak nic nie przyszlo to przelali mi na konto 100 eur..

mazia 
Poczatkujacy
Marzena

Wysłany: Czw Lut 05, 2009 3:48 pm   

Do Szakala624 : wpisz w google cnv, nl- to sa zwiazki zawodowe,mozna sie zapisac(15 euro/mc),mi pomogli za darmo,bo sprawa byla pilna.Maja ludzi mowiacych po polsku,sa bardzo przyjazni i pomocni,maja swoich prawnikow.Najwazniejsze,ze sa skuteczni i dzialaja szybko.Zachecam wszystkich do korzystania z pomocy tej instytucji,zglaszajcie lamanie praw pracowniczych,dzwoncie po porady i po prostu nie dawajcie robic sie w trabe tym wszystkim firmom posredniczacym-oni maja wiele wiecej do stracenia niz Wy.Znalazlem jeszcze stronke www.pomoc.nl -nie sprawdzalem ich jednak,nie bylo potrzeby,zwiazki momentalnie zrobily porzadek.

Anonim111
Poczatkujacy
Anonim

Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 8:05 pm   Re: firma verbeek

post edytowany w calosci

umiesciles na forum trzy takie same posty
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 08, 2012 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Reklama Reklama
Odpowiedz do tematu