NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
uważajcie na taniemeble.nl
Autor Wiadomość
dachma 
Nieśmiały użytkownik

Wysłany: Pon Lut 22, 2016 3:04 pm   

Niestety wyglada na to, ze tez dalam sie nabrac.
Meble tragicznej jakosci,połamane.
Teraz nie mozna sie skontaktowac,na maile nikt nie odpowiada.

Beny.rac 
MODERATOR

Wysłany: Wto Lut 23, 2016 7:30 am   

Witam,

Ja rowniez mialem przyjemnosc kupowac cos w tym "sklepie" :

Kontakt z wlascicielem na poczatku byl ok , po przyjeciu zamowienia towar mial byc w 4 tyg niestety czekalem ok 8 tyg , towar jaki otrzymalem byl zgodny z opisem tzn zgadzal sie model , kolor itp .

Niestety na fakture czekam do dnia dzisiejszego i raczej sie juz nie doczekam ...

Psss
Jesli ktos chce robic zakupy w tym sklepie to musi uzbroic sie w cierpliwosc oraz sprawdzic towar przy odbiorze :039:

orson55
Poczatkujacy

Wysłany: Wto Lut 23, 2016 10:24 am   

Cieszę się, że chociaż na forum informacja nie została usunięta.
Ponieważ informację o nierzetelnym sprzedawcy umieściłem w ogłoszeniach (w kategorii meble nowe kupię/sprzedam). Jednak Pan Administrator raczył to usunąć - chyba taniemeble dużo reklamy kupują :)

Uważam, że stworzenie spisu nieuczciwych firm w NL to dobry pomysł :)

Chętnych zapraszam do kontaktu: freefragcs@gmail.com

baileys 
MODERATOR

Pomogła: 79 razy
Wysłany: Wto Lut 23, 2016 11:43 am   

orson55 napisał/a:
Uważam, że stworzenie spisu nieuczciwych firm w NL to dobry pomysł
na Facebook masz duzo stronek o oszustach .
Wyszukaj sobie oszusci w Holandi , oszusci w NL czy podobne frazy a znajdziesz wiele takich stronek

Sylwiaaa 
Poczatkujacy
Ilka

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 2:39 pm   

Witam bardzo proszę uważajcie na KMK Handelsmaatschappij w Schiedam ogłaszają się tu na niedzieli jakie to mają luksusowe meble używane i nowe w efekcie nowe meble dojechały w takim stanie że koło nowych to nawet nie leżały przeszło tysiąc w plecy! Pokazują tylko zdjęcia w komputerze tylko że zdjęcia są przerobione wszystko jest używane i to w takim stanie że szkoda opowiadać! Przestrzegam przed tym sklepem. Właścicielem jest Polak.

Claudusiaaaaa
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Lis 07, 2018 2:53 pm   

Uważajcie na firmę KMK Handelsmaatschappij !!! Prowadzi ja Polak, który w żadnym zdaniu które powiedział nie poświadczył prawdy ! Rozumiem, ze sprzedaje meble używane ale ludzie ! Meble które ja dostałam wstydziłabym się oddać komukolwiek za darmo , a gdzie brać za to pieniądze ! Meble widzicie w sklepie tylko na zdjęciach, gdzie naprawdę wyglądają ładnie .... rzeczywistość okazuje się jednak brutalna ! Łóżko przyjechało zniszczone i podrapane (Pan mówił, ze jest odnowione i bejcowanie), materac podeptany, wszedzie ślady butów których nie można pozbyć się żadnym płynem ! Miał być odświeżony ! Stolik kawowy to najgorsza tandeta jaka widziałam, stolik pod tv zniszczony, podrapany i z dziura ! Najgorszym jednak zaskoczeniem była kanapa .... pan obiecał, ze przyjdzie wyczyszczona... ba! Zarzeka się, ze przyjedzie MOKRA, gdyż zawsze pierze meble na dzień przed transportem .... przyjechała brudna i śmierdząca papierosami !!!! Tego smrodu nie mogę niczym się pozbyć !!! Zreszta tak jak samo jest z materacem ! Oczywiście jeśli chodzi o transport to tez minął się z prawda .... kilka dni opóźnienia, gdzie wiedział ze meble potrzebne są na już !! Nigdy więcej !!! Nie dajcie się oszukać tak, jak ja! I to Polak Polakowi .... dorobił się na oszukiwaniu swoich ...

Odpowiedz do tematu