NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Sie 08, 2008 7:20 pm
Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!
Autor Wiadomość
Gochna H 
MODERATOR

Pomogła: 194 razy
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 7:11 pm   

TadziaQ

Cytat:
Bądźcie czujni!!
jestesmy !

Najgorsze jest to, ze niektorzy nawet na wyrazne ostrzezenia nie reaguja i nic sobie z tego nie robia, a szkoda... bo potem placz i gorzkie zale ...

ReklamaReklama
Gochna H 
MODERATOR

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 7:23 pm   

przeniesione

maxxx napisał/a:
Witam
chciałbym dzięki temu tematowi podzielić się informacjami z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Holandii za pośrednictwem tej agencji .
Agencja Level One North /(work centre-to chyba II nazwa) czyli ta działająca w północnej części kraju to nieporozumienie pod kątem warunków mieszkaniowych oraz pracy bo wypłacalni to oni są i z tym nie ma problemów ale nie wiem jak w ogóle może jakaś firma być nie wypłacalna .

Pracowałem w kilku miejscach za pośrednictwem tej firmy ale najwięcej ludzi upychają do kwiatków w firmie BASS w Ens praca tam jest bardzo specyficzna a w sumie jak na NL to może i norma czesc postu edytowana . Ogólnie atmosfera bardzo niekorzystna i na dłuższą metę to trzeba "pudrować nosek" żeby utargać .

Mieszkania jakiś czas temu było lepiej bo ludzie byli zakwaterowani w domkach w Emmeloordzie , Urku , Ens , Nagele itp a obecnie większość ludzi od Basa dali do STODOŁY(hotel zrobiony z obory/stodoly) która mieści się w Krahenburgua w niej 14 mieszkań w każdym po 8 osób pokoje klity po kilka metrów kwadratowych bez szaf półek tak wiec ubrania w torbach jak rumuni , Net 5 min działa 20 nie a po godź 22 wyłączony. Pokoje przypominają mi niejakie " klatki " z Hongkongu .
Hotel znajduje się około 5km od miejsca pracy i dojeżdża się rowerem to jest OK ale najbliższy normalny sklep to w Emmeloordzie jakieś 20km i chyba raz w tygodniu jedzie tam autobus ale nigdy nie wiecie o której skończycie pracę i czasem może się okazać ze zakupów w danym tygodniu się nie zrobi.
W "hotelu" obowiązują jasne zasady które są OK po warunkiem ze w mieszkaniu są sami normalni ludzie bo jak ktoś zapali fajeczkę i włączy się alarm PPoż to cale mieszkanie płaci karę dobrą połowę wynagrodzenia :P .
Jeszcze jak słyszę teksty pracowników ze warunki sa dobre bo jest ciepła woda , bieżąca woda , toaleta i prysznice oraz kuchnia - WTF to gdzie oni prędzej mieszkali w ziemiance w lesie a kibel mieli każdego dnia w nowym miejscy w zależności gdzie łopatę wbili a kąpiel zależała od poziomu wody w rzece.

Koordynatorzy jest tam jeden egon taki ura bura co to ludzi zwłaszcza polaków ma za nic traktuje nas jak śmieci czego zdzierżyć nie mogłem bo typ pewnie nie potrafi prze z przypadki odmienić rzeczownika a wielki cwaniaczek pan koordynator niczym król z jaką sprawę się do niego zwróci to on nie wie i wylot do polski jak się nie podoba .
W ogóle jak widzę to przesiedlanie polaków gdzieś na wieś i izolowanie nas od holendrów to kojarzy mi się to z gettami aby praca --> sen --> praca i tak do zarąbania .

Szczerze odradzam chyba ze ktoś na nóż na gardle albo ścigają go za alimenty to ogarnie tę agencję .

Obrazek
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lut 19, 2013 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz  

Gochna H 
MODERATOR

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 7:34 pm   

przeniesione

szajbus999 napisał/a:
uwaga na biuro maxflex z nijmegen. obiecuja robote a potem siedzisz na chacie z niczym a za chalupe trza placic. znam kolesi co dalej czekaja na robote ktorej nie ma. po miesiacu tyrania h... dostajesz. pojdziesz jeden dzien do roboty a chate licza za tydzien. zlodzieje
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lut 19, 2013 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Prześmiewca 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Mar 13, 2013 3:17 pm   T&S Group ---> TRAUMA & STRES , Tanio & Skrom

Chętnie opowiem o mojej przygodzie z tym biurem...
Trafiłam ze znajomą na camping Droomgaard w niedziele z rana. Camping manager zaspany kazał nam iść znaleźć domek nr ... i wziąć klucz przez otwarte okno ^^
W środku syf, kiła, mogiła... okna otwarte na stałe, szpary po 3-6cm nawet przy zamkniętych... z każdej szafki wyglądał grzyb, pleśń, jakieś stare zapleśniałe garnki... lód na oknach. Był to jeden z domków dwuosobowych. Ogółem dwie sypialnie. Jedna z podwójnym łóżkiem, po uszczelnieniu okien, można było jej używać, kiedy skończyły się mrozy. Druga do końca służyła jako spiżarnia/lodówka/magazyn. Cały domek ogrzewany jednym kominkiem gazowym. Podobno dostawało się jeszcze farelkę, my nie dostałyśmy. Łazienka niby ok, ale wiało od okna nawet po uszczelnieniu, z brodzika też wiało... ? i można było spotkać na podłodze ślimaki... prawdziwe!!! Krany kapiące w każdym domku, piecyki gasnące to tez norma. Ogółem okien nam nie wymienili, bo cytuję 'panowie z holenderskiego serwisu stwierdzili ze podłoga jest brudna'.
Rzeczy typu: miotła, mop, suszarka na pranie, większość zasłon itp --- trzeba załatwić samemu za swoje. Pralnia jedna na cały camping: żetony po 4e - osobno na pranie i suszenie, ale rzadko można było zdobyć taki żeton...
Taki luksus w cenie 92.50e za tydzień.

Praca w większość na sortowni owoców, przy kosmetykach, elektronice, piekarni. Godzin jak sie jebnie, czasem tydzień 52h się robiło, czasem 2-4tyg na wolnym. Wypłaty co miesiąc i nigdy się nie doliczysz jakim cudem tak mało.... a zaliczki co tydzień 3e x ilość godzin. Hajs dochodził na konta jak chciał, bez względu czy to na polskie czy holenderskie...
Transport do pracy 4e, czy jedziesz czy nie.

A no i jeszcze na koniec... były przypadki, kiedy ktoś został zwolniony z firmy i o tym nie wiedział. Informacja przychodziła niechcący kilka-kilkanaście dni po dacie wyprowadzki. Nikt się nie interesował, czy oddano klucze.
JA nie polecam.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Mar 16, 2013 11:32 am, w całości zmieniany 2 razy  

Zawodnik XBMC 
Poczatkujacy

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 1:13 am   

Uwaga !!!! Groenflex (były Euro contract) podjął się fuzji z biurem Holenderskim i ma dwie znów dwie nazwy druga zaczyna się na Ja... (otrzymałem od znajomego cynk na nowe biuro i szukałem adresu- Goes blisko Jambo- Parking na tyłach budynku z fontanną w kształcie szklanych schodów) na miejscu okazało się że pod szyldem holenderskiego pośrednika (urzęduje Groenflex i pośrednik holenderski w jednym biurze- biały niski budynek z ogrodzonym Parkingiem)

Gochna H 
MODERATOR

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 11:38 am   

Zawodnik XBMC,

czytam ta twoja wypowiedz i szczerze mowiac nie wiem o co chodzi...

Gochna H 
MODERATOR

Wysłany: Nie Mar 17, 2013 1:35 pm   

OlusiaKotusia napisał/a:

Re: UWAŻAJCIE NA BIURO JOB CENTER

Witam. ostatnio mialam wątpliwą przyjemność pracować na starym IQ przez biuro job cen**r... Ostrzegam przed pracą w tym biurze!!! Nasi Rodacy traktują tam nowych pracowników jak śmieci!!! wyzywają,popychają, używają wulgaryzmów wszystko po to żeby pokazać nowo przybyłym (i nie tylko)
że jesteśmy tylko zwykłymi robolami... JA akurat pracowałam z panią Natalią D. jest to strasznie parszywa, wulgarna i agresywna kobieta, ale nie tylko ona taka jest... Prosiłabym również kogoś kto ma możliwość i zna w jakimś stopniu prawo holenderskie o interwencje w tej sprawie... być może jest możliwość wysłać tam do pracy kogoś z ukrytą kamerą i skończyć to bezkarne traktowanie ludzi jak zwierzęta!!! P.S Jeśli któreś ze stada szefowych polek z IQ to czyta to bądzcie pewne że moja noga tam już nie postanie a ja nie odpuszcze:)A do ludzi którzy tam pracują apeluje: NIE DAJCIE SIE TRAKTOWAC JAK SMIECI!!! PRACA PRACA ALE TO JEST NIEETYCZNE I WOGOLE BEZPRAWNE I MOZEMY TO ZWALCZYC!!! POZDRAWIAM

doktorlecker 
Nieśmiały użytkownik

Wysłany: Nie Mar 17, 2013 3:50 pm   

maxxx napisał/a:
Witam
chciałbym dzięki temu tematowi podzielić się informacjami z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Holandii za pośrednictwem tej agencji .
Agencja Level One North /(work centre-to chyba II nazwa) czyli ta działająca w północnej części kraju to nieporozumienie pod kątem warunków mieszkaniowych oraz pracy bo wypłacalni to oni są i z tym nie ma problemów ale nie wiem jak w ogóle może jakaś firma być nie wypłacalna .

Pracowałem w kilku miejscach za pośrednictwem tej firmy ale najwięcej ludzi upychają do kwiatków w firmie BASS w Ens praca tam jest bardzo specyficzna a w sumie jak na NL to może i norma czesc postu edytowana . Ogólnie atmosfera bardzo niekorzystna i na dłuższą metę to trzeba "pudrować nosek" żeby utargać .

Mieszkania jakiś czas temu było lepiej bo ludzie byli zakwaterowani w domkach w Emmeloordzie , Urku , Ens , Nagele itp a obecnie większość ludzi od Basa dali do STODOŁY(hotel zrobiony z obory/stodoly) która mieści się w Krahenburgua w niej 14 mieszkań w każdym po 8 osób pokoje klity po kilka metrów kwadratowych bez szaf półek tak wiec ubrania w torbach jak rumuni , Net 5 min działa 20 nie a po godź 22 wyłączony. Pokoje przypominają mi niejakie " klatki " z Hongkongu .
Hotel znajduje się około 5km od miejsca pracy i dojeżdża się rowerem to jest OK ale najbliższy normalny sklep to w Emmeloordzie jakieś 20km i chyba raz w tygodniu jedzie tam autobus ale nigdy nie wiecie o której skończycie pracę i czasem może się okazać ze zakupów w danym tygodniu się nie zrobi.
W "hotelu" obowiązują jasne zasady które są OK po warunkiem ze w mieszkaniu są sami normalni ludzie bo jak ktoś zapali fajeczkę i włączy się alarm PPoż to cale mieszkanie płaci karę dobrą połowę wynagrodzenia :P .
Jeszcze jak słyszę teksty pracowników ze warunki sa dobre bo jest ciepła woda , bieżąca woda , toaleta i prysznice oraz kuchnia - WTF to gdzie oni prędzej mieszkali w ziemiance w lesie a kibel mieli każdego dnia w nowym miejscy w zależności gdzie łopatę wbili a kąpiel zależała od poziomu wody w rzece.

Koordynatorzy jest tam jeden egon taki ura bura co to ludzi zwłaszcza polaków ma za nic traktuje nas jak śmieci czego zdzierżyć nie mogłem bo typ pewnie nie potrafi prze z przypadki odmienić rzeczownika a wielki cwaniaczek pan koordynator niczym król z jaką sprawę się do niego zwróci to on nie wie i wylot do polski jak się nie podoba .
W ogóle jak widzę to przesiedlanie polaków gdzieś na wieś i izolowanie nas od holendrów to kojarzy mi się to z gettami aby praca --> sen --> praca i tak do zarąbania .

Szczerze odradzam chyba ze ktoś na nóż na gardle albo ścigają go za alimenty to ogarnie tę agencję .

Obrazek
[/quote]

A ja Moge Tylko Potwierdzić. ....BYłęm. i Na własnej skórze sie przekonałem,. Szkoda że wielu ludzi zmusza bieda do wyjazdu i za wszelka cene siedza w takich warunkach, przez co Takie Agencje wykorzystuja Ludzi. którzy znalezli sie w ciezkiej sytuacji Życiowej. Level 1 . To totalna porazka,
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Mar 17, 2013 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  

marek1125 
Poczatkujacy

Wysłany: Wto Mar 19, 2013 10:55 am   

Witam a czy moze ktos cos mi powiedziec o posredniku JobInvestments z Vught?? Bylbym bardzo wdzieczny(moze byc na priv)

ReklamaReklama
Gochna H 
MODERATOR

Wysłany: Wto Mar 19, 2013 3:41 pm   

kroliczek20 napisał/a:

Szerokim Łukiem omijać SBA EURO!! (holenderska nazwa to SBA FLEX)

Prześmiewca 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Mar 20, 2013 3:12 pm   SBA Euro / SBA Flex

A no własnie.

SBA euro/flex przetrzymało mnie na chacie 1,5 tygodnia. Zadzwoniłam do Planisty, kazał mi sobie zjechać na święta do domu ... ciekawe za co.
:038:

numerjeden
Poczatkujacy

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 4:47 pm   CARIFLEX4U.nl

wszystkie osoby oszukane przez biuro CARIFLEX4U z siedziba w Lisse proszone są o kontakt na PW

krzysotomis 
Poczatkujacy

Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 1:25 pm   

vinni Pu napisał/a:
Venus napisał/a:
Level 1, Flex-worx (Flexible Human Service), Eurosteps, Metal Flex, Polned, Progress, Oxmopeople, Peters, Axidus, Mundi Flex, Axel, Kowalski-Poland, Otto, Work Support, Interkosmos, Pollux, SBA, Bakker Detachering, Talent, ATE BU, Modrex, Flexipool, H2, P&P, &You and Sou, ICN, Xworkes, Hands to Work, AS&J, Libre, MSB, Segment, Tec Tec: Impakt Interhim, Maintec Contracting, Oceanwide, Columbus Detachering, UKD Duijndam, FHS, Flex-in, Groenflex (Eurocontakt), T&S, Graser, Alpha BV i Future Job Center, P&E, Wijco, Unipower, Total-Team, Your Allround Partner, Tempo-Team EU Flex, Exotic Green, Euroservice, Workservice........
I NAPEWNO JESZCZE WIELE, WIELE INNYCH. :088:
A i jeszcze jedno: jak tak dalej pójdzie to do Holandii nie będzie po co jeździć a pracownicy tych biur wspólnie z nieuczciwymi Holendrami sami będą zapier...ć w tych wszystkich fabrykach etc.

venus tu gó....o wiesz o tych firmach, a jak sie nie podoba to won do polski,
z Własnego doświadczenia wiem że METAL FLEX i KEY INTERNACIONAL OBECNIE DELTA+ TO NAJLEPSZE FIRMY W HOLLANDII wiem bo pracowałem.
Pracowałem również w COVEBO w polsce ta firma ma nazwę 3G I TEJ FIRMY NIEPOLECAM TO POPROSTU OSZUśCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jednak nie wiesz co piszesz, pracowałem i w COVEBO i w METAAL FLEX i powiem, że to metaal flex jest dziadowski, a właściwie osoby tam pracujące, np Hanna Marchewka-Drabbe jest osobą strasznie mściwą, rodaków traktuje jak gówno.

bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 12:38 pm   

Arzum z Oosterhout

Gochna H 
MODERATOR

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 4:31 pm   

przeniesione

berettta napisał/a:

Praca w Topchamp B.V. w Kerkwijk - ostrzeżenie

Witam. Chciałabym ostrzec osoby, które mają zamiar wyjechać do firmy Topchamp B.V. w Kerkwijk do zbioru pieczarek. Miesiąc temu wróciłam stamtąd. Wytrzymałam ja i moja znajoma niecałe 2 tygodnie. Poszło głównie o atmosferę na mieszkaniu. Pracują tam Polki, które tak się zadomowiły przez te parę miesięcy czy lat, że nie dają żyć nowym. Na każdym kroku próbują udowodnić, kto tam rządzi. I nie są to jakieś błahe sprawy. Potrafią na przykład uniemożliwić dostęp do łazienki, kuchni bo wszędzie mają pierwszeństwo i nie zostawiają miejsca dla nowych. Druga sprawa to że za kołnierz nie wylewają. Czegoś takiego nie da się długo wytrzymać. A właściciela to nie interesuje co dzieje się na mieszkaniu pracowników, bo mieszka osobno. Przy zbiorze starzy pracownicy też potrafią na przykład podpuścić nowych, tylko po to żeby źle wypadli przed właścicielem i non stop coś im nie pasuje.
Druga sprawa to właściciel. Zależy jaki ma dzień, ale można powiedzieć, że ma chyba problemy psychiczne. Jak wszystko jest w porządku to jest miły i nie można mieć do niego nic do zarzucenia. Jednak gdy coś nie idzie po jego myśli, np. nie schodzi mu pieczarka z magazynu potrafi wpaść w furię. Rzuca przedmiotami i niszczy wszystko co mu w ręce wpadnie. Druga znajoma, która zjechała tydzień temu stamtąd opowiadała, że widziała to na własne oczy. Mówiła też że czeka na przelew kasy na konto i żadne prośby nic nie dają, kasy jak nie było tak nie ma. Mnie na szczęście zapłacił za te paręnaście dni.
Więc jeśli ktoś ma zamiar się tam wybrać radzę się dwa razy zastanowić.

Odpowiedz do tematu