NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
firmy przewozowe - godne polecenia/ i ktorch nie polecacie
Autor Wiadomość
anna20172 
Poczatkujacy

Wysłany: Czw Sty 13, 2011 2:32 pm   Re: firma przewozowa - jaka polecacie

[quote="mavd"]napewno z was jezdzi busami do PL i z PL do NL , ktorego przewoznika polecacie i ktory jest godny zaufaniana trasie w Holandii do Wroclawia

Hejka!!! Ja polecam tylko BB TOUR. Jezdze z nimi juz 2 lata i firma ta jest naprawde rewelacyjna. :) :):). Nie pojechalabym z rzdnym innym przewoznikiem. Sa nie maja dogodne ceny przejadu, dogodne warunki w busach i oczywiscie kierowcy bardzo sympatyczni zawsze usmiechnieci. Takze podroz z nimi jest bardzo przyjemna. Jesli wybierasz sie do Pl albo Nl dzwon tylko do nich. Pozdrawaim

ReklamaReklama
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze

Wysłany: Czw Sty 13, 2011 3:14 pm   

swiezo zarejestowany uzytkownik piszacy pierwszego (i jedynego) posta (reklame) firmy przewozowej... to ma byc wiarygodne?

http://bynajmniej.net
Ostatnio zmieniony przez zaq Czw Sty 13, 2011 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Katje 
Gaduła

Pomogła: 10 razy
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 11:45 pm   

Jezdzilam z panem na forum nie podajemy danych personalnych osob (nie mam zielonego pojecia jak sie firma nazywa), jezdzilam z Widera, jezdzilam z Euro-Bus-Tur (jakos tak), jezdzilam z BB tours i ostatnio z Braciak Trans. Powiem tak, z panem Jackiem jest zawsze ok, przyjezdza o umowionych godzinach, tylko, ze nie zawsze jezdzi wtedy kiedy ja potrzebuje i jestem wtedy 'odsprzedawana' (wiele firm tak robi z reszta). Widera, w sumie nie bylo z nimi tak zle, ale dopuszczaja spozywanie alkoholu w busach (nic przyjemnego kiedy zostajesz obala piwem pana obok, ktory pijany zasnal i mu puszka z rak wyleciala) plus pewnego razu kiedy znajoma jechala do mnie dzwonie do niej, a ona mi mowi gdzie jest i ze jest ostatnia (15km ode mnie), mija 30min dzwonie jeszcze raz a ona mnie informuje, no ze jest wlasnie w Rotterdamie bo tam trzeba bylo zawiesc paczke, nastepnie jeszcze zostala obwieziona po calej Hadze, bo trzeba bylo zawiesc jeszcze jakies paczki i odebrac cos, suma sumarum dotarla 2h pozniej. Do BB Tours nie mam zastrzezen. Ostatnio pierwszy raz jechalam z Braciak Trans (potrzebowalam transportu na juz z PL do NL, tuz po Nowym Roku) a oni mieli wolne miejsce, maja 5 busow, milych kierowcow, byli na czas, bylam pozytywnie zaskoczona, bo troche sie obawialam, bo firme znalazlam przez internet i nie znalam osoby ktora z nimi by jezdzila, ale pelen pozytyw ;) Z tym, ze oni jezdza tylko z lubuskiego ;)
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 14, 2011 1:15 am, w całości zmieniany 1 raz  

bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 8:22 pm   

Ja polecam Trans - Prim 0618 782328 (dolnosląskie, lubuskie pod adres). Jeździłam z nimi kilka razy, 0 problemów, sympatyczna atmosfera. Dziecko me 14-letnie też jeździ i jest zadowolone. Nawet zwierzaka można przewieźć. Polecam!

gosik 
Nieśmiały użytkownik

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 9:55 pm   

a ja nie polecam firmy euro speed- to czyści złodzieje- najnormalniej kradną paczki a potem się wymigują!!!!!! porażka! :021:

ReklamaReklama
matix 
Poczatkujacy
matix

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 11:28 pm   

a ja nie polecam firmy BB TOUR,ponieważ oszukują ludzi.Reklamują siódmy przejazd gratis,a gdy zadzwoniłem zarezerwować siódmy gratisowy przejazd,oznajmili,że już nie ma gratisowych przejazdów.Szkoda tylko,że nikogo o tym nie informowali wcześniej i do tego momentu cały czas wbijali pieczątki.

[ Dodano: Pon Mar 28, 2011 11:33 pm ]
nikomu nie polecam również firmy przewozowej Seget.Zgubili mi bagaż z rzeczami osobistymi i ważnymi dokumentami! Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam

Alutka 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:26 pm   Olimpia-zdecydowanie odradzam

Witam,
Poczatkiem marca z Holandii do Wrocławia wracał mój siostrzeniec .Kontakt przez GG
gdzie zamawialam przejazd miły i konkretny ,kierowca sympatyczny i to z przyjemnych rzeczy .Reszta jest fatalna .Brak komunkacji kierowcy z bazą informujacą klientow żadna.
Na skutek tego musielismy zmienic plany poniewaz bus był ok 5 godz za wcześnie o czym nie zostalismy wczesniej poinformowani .Podróż trwała 23 godz z hakiem' co wydaje mi sie
troche za długo .To nie wszystko na autostradzie zabrakło paliwa i pasazerowie musieli pchac busa.Mysle ze nie jest to bezpieczne. Nie jestem osobą konfliktową wiec napisalam przez to samo GG o całym zdarzeniu -nie zrobiło to na nikim zadnego wrażenia .Proponowalam aby firma zrekompensowala mojemu siostrzencowi tą usługę w postaci dwóch premiowanych przejazdów -mogliby udowodnić ze był to jednorazowy pech?? nie wiem jak to nazwać.Niestety żadnej reakcji nie było ,nawet przeprosin -nic .Udowodnili tym że nie było to jednorazowe w tej firmie-tak to rozumiem . Zdecydowanie nie polecam i szukam dobrej firmy bo zbliżają sie wakacje i znów siostrzeniec przyjezda.Pozdrawiam

darus81 
Poczatkujacy

Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 7:43 pm   

Szukam Firmy która wyjeżdża z Polski w Poniedziałek znacie taka ??
Ostatnio zmieniony przez darus81 Czw Kwi 14, 2011 7:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Katje 
Gaduła

Pomogła: 10 razy
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 3:41 pm   

darus81 napisał/a:
Szukam Firmy która wyjeżdża z Polski w Poniedziałek znacie taka ??

To zalezy skad wyjezdzasz ;) Wiekszosc duzych firm przewozowych jezdzi codziennie.
Widera (http://wideratravel.pl/) napewno jezdzi codziennie, nie wiem jak Eurolanser ale chyba tez (http://www.eurolanser.com/). Ogolnie proponuje wjesc w dzial ogloszenia na stronie i tam popatrzec, 5min i znajdziesz ;)

ReklamaReklama Reklama
darus81 
Poczatkujacy

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 8:57 am   

dzięki za info..ale jest mało firm które w poniedziałek jada do Holandii. Większość firm jeździ w niedziele.. Pozdrawiam

MartaLeLe 
Poczatkujacy
MartaLeLe

Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 8:18 pm   

A czy ktos moze sie wypowiedziec na temat firmy transportowej Transfluder?

danielko 
Poczatkujacy
danielko

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 10:10 am   

Ja osobisci nie polecam firmy Lukas trans z Białegostoku,kursuja oni białystok-hol. hol.-Białystok to nie jest profesjonalna firma!!!
Pierwszy przypadek to jak został zamowiony bus do Białegostoku z hol. i gosc nie przyjechal tłumaczenie było takie ze nie mogl sie do kolegi dodzwonic i goscia zostawili na lodzie
a w moim przypadku bylo tak samo,zamowiłem busa pozniej dwa razy dzwonilem sie upewnialem,a w dzień wyjazdu czekam czekam i nic,zadzwonilem do własciciela bo myslalem ze on bedzie jechal a on sie zdziwil ze "kierowca nie dzwonil do pana"?powiedzial mi zebym troche poczekal on do kierowcy zadzwoni
30 minut minelo i nic to znowu dzwonie a on mi mowi ze nie moze sie dodzwonic do kierowcy ale do mnie oddzwonic to nie łaska było,nawet burak nie załatwił mi jakiegos innego busa burak i nic wiecej.Nie wiem jak gosc moze tak robić?jest włascicielem firmy i nie szanuje swoich klientów
wiec sie zastanowcie jesli chcecie z nimi jechac[ciekawe czy jeszcze po was zajada?!!!]

firma to Lukasz-trans Lukasz Wierzbicki-------NIE POLECAM!!!!

Beny.rac 
Mega gaduła

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 11:37 am   

Witam,

Era jazdy z przewoźnikiem sie skonczyla od momentu kiedy znalazlem ogloszenia z transportem z nl jak i z pl na niedzieli teraz jak nie jade swoim autem to śmigam z prywatnymi ludkami ( taniej , bardziej komfortowo i przy okazji można poznać fajne osoby )

senior024 
Nieśmiały użytkownik
senior024

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 9:04 pm   

Ja polecam Mr Tour Stokłosa.Jezdziłem z nimi od 2003do 2008,teraz smigam swoim autem.W tamtym okresie nie narzekałem,teraz jezdzi z nimi moja mama i tez nie narzeka.

kawa63 
Poczatkujacy

Wysłany: Śro Paź 26, 2011 11:01 am   Ja polecam eurolanser

jechałem z Eurolanser ostatnio i jestem zachwycony. dwie dziewczyny za kółkiem, miła atmosfera. aczkolwiek wiekszosc drogi przespałem :) a wiec było wygodnie :) Z krakowa do noorwijku dojechałem w niecałe 14 godzin! bez zbednych ceregieli (przesiadek, długich przerw...) rewelacja, napewno skorzystam ponownie. polecam!

Odpowiedz do tematu