NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Nie Lut 28, 2010 12:16 am
Zagłosujmy na rodaków!
Autor Wiadomość
holro 
Poczatkujacy

Wysłany: Pią Lut 26, 2010 4:15 pm   Politykiem i ksiedzem latwo zostac

Takie odlegle na listach wyborczych, mówią o tym ze kandydaci maja mała sile przebicia we własnej organizacji ( w dodatku, nie liczącej się na scenie politycznej), jaka wiec będą mieli szanse przebicie w holenderskich urzędach by dbać o interesy rodaków? sadze,ze małe...
Kolejna sprawa,ze jak chce się być radnym czy ogólnie mówiąc politykiem to trzeba tez być liderem społecznym. Chce wiedzieć gdzie Ci panowie już się sprawdzili...
Osobiście nie wróże im kariery w Holandii, jak zaczynają od skrajnych haseł i takich organizacji na anty...Jest wiele dużych partii politycznych , które walczą z dyskryminacja i walczą o lepszy byt emigrantów. Moze się mylę, życzę im (kandydatom) jak najlepiej. Szkoda tylko,ze pierwsi kandydaci z biało-czerwonymi barwami w klapie zaczynają od awantur politycznych...
Myślę,ze kolegów ktoś namówił na wypełniaczy na liście i tyle ich.

powodzenia

emes 
Gaduła

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 8:18 pm   

holro napisał/a:
Chce wiedzieć gdzie Ci panowie już się sprawdzili...

No wlasnie.... ja tez chcialam........
A tak, wchodze na forum, po ciezkim dniu pracy, a pan kandydat (ktory mialby byc moim przedstawicielem w gminie) odpowiada:
PolskiKandydat napisał/a:
Od tej chwili nie bede sie wypowiadal wiecej na Forum.

Pozostawienie tego bez komentarza bedzie chyba najlepszym komentarzem...... co odniesc mozna rowniez do drugiego kandydata (nota bene redaktora Niedzieli), ktory nabral 'wody w usta' i w ogole sie nie odezwal.....
Nawet jego profil wypelniony jest samymi onbekend...
http://www.wiekiesjij.nl/politician/841/

Coz, w nadchodzacych wyborach polscy kandydaci mojego glosu nie dostana.

baileys 
MODERATOR

Pomogła: 83 razy
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 8:36 pm   

http://www.netwerk.tv/uit...we-met-de-polen
wypowiedz naszego drugiego kandydata oczywiscie znow w " czystym niederlandzkim "
p.s. super filmik i komentarz . tak widza polakow

Gryzomir 
Gaduła

Wysłany: Pią Lut 26, 2010 10:08 pm   

Jagoda97 napisał/a:
Dodam tylko tyle, ze gdyby w mojej gminie kandydowal Polak, to glosowalabym w ciemno na Polaka.

Ja tez.

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 12:21 am ]
baileys napisał/a:
http://www.netwerk.tv/uitzending/2007-12-12/wat-doen-we-met-de-polen
wypowiedz naszego drugiego kandydata oczywiscie znow w " czystym niederlandzkim "
p.s. super filmik i komentarz . tak widza polakow

G...o mnie to obchodzi jak widza Polakow. Duzo bardziej interesuje jak ja widze samego siebie. Rozumiem ze dla tak zdecydowanego antypolaka i xenofoba jak ty stop wilders nu! nie brzmi w uszach milo ale ja popieram ta inicjatywe tak samo jak i obydwu polskich kandydatow. Powodzenia panowie!
A ty zaloz odswietna sukienke i idz glosowac na tego faszyste Wildersa, ale od naszych kandydatow to sie odstosunkuj.
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Pią Lut 26, 2010 11:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  

kindzal 
Super gaduła

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 6:43 pm   

baileys napisał/a:
A tak pozatym jakos tak mam wrazenie ze wielu ma plaat voor de kop i jakos nie chca zrozumiec ....

Tez odnosze wrazenie ze ktos tu ma plaat voor de kop, w szczegolnosci w wypadku kilku "pseudo-holenderek" udzielajacych sie w tej dyskusji...

Dziewczeta, im predzej zrozumiecie, ze Holandia to kraj o wieloletniej liberalnej tradycji i do tego panstwo OBYWATELSKIE, a nie narodowe, tym szybciej wyleczycie sie ze swoich antypolskich (i ogolnie antyemigranckich) fobii !

baileys 
MODERATOR

Pomogła: 83 razy
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 9:47 pm   

kindzal, jaki z ciebie pseldo psycholog i analityk.
przeanalizuj to :018:

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 9:53 pm ]
kindzal napisał/a:

Dziewczeta, im predzej zrozumiecie, ze Holandia to kraj o wieloletniej liberalnej tradycji i do tego panstwo OBYWATELSKIE, a nie narodowe
my pseudo to rozumiemy teraz pora bys i ty zrozumial to i pare innych zasad.
Odlaczam sie od rozmowy z toba bo i tak nie jestes w stanie prowadzic rozmowy proocz obrzucania kogos slowami ktorych znaczenie musisz szukac w wikipedji .
Ostatnio zmieniony przez baileys Sob Lut 27, 2010 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  

kindzal 
Super gaduła

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 10:09 pm   

baileys napisał/a:
wikipedji .

:082:

Cala reszte twojego "wywodu" pozostawiam bez komentarza...

Gryzomir 
Gaduła

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 10:15 pm   

baileys napisał/a:

Odlaczam sie od rozmowy z toba

A moglabys zrobic przysluge nam wszystkim i odlaczyc sie od rozmowy z nami wszystkimi? Sama swiadomosc ze tacy zdrajcy jak ty istnieja jest dla mnie bolesna.
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Sob Lut 27, 2010 10:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi